“Twoje pożywienie powinno być lekarstwem,
a Twoje lekarstwo powinno być pożywieniem”

- Hipokrates

Dietetyk

mgr Paulina Konrad

Dietetyk kliniczny, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, przyszła doktorantka. Finalistka ogólnopolskiego konkursu żywieniowego dla dietetyków: "Mądre żywienie, zdrowe pokolenie".

Swoje doświadczenie zdobyła podczas 5 letnich studiów medycznych na kierunku dietetyka, licznych praktyk w poradniach metabolicznych, przedszkolu, żłobku czy cateringu, prowadząc wykłady żywieniowe dla szkół i przedszkoli. Największym dotychczasowym osiągnięciem jest odbycie zagranicznego stażu w Wielkiej Brytanii jako dietetyk w poradni żywienia FeelGoodFitness oraz na siłowni. Staż w Wielkiej Brytanii przyczynił się do zdobycia zagranicznego doświadczenia, poznając przy tym bliżej nawyki żywieniowe Anglików oraz znaczący problem nadwagi i otyłości.

Od 3 lat zajmuje się kompleksowo dietoterapią i medycyną naturalną. Szczególnie interesuje się dietetyką kliniczną w zakresie chorób autoimmunologicznych, a także medycyną niekonwencjonalną.

Ukończyła certyfikowane szkolenia z zakresu dietetyki sportowej, a także innych dziedzin dietetyki.

W 2013r rozpoczęła współpracę z Polskim Towarzystwem Dietetyki, biorąc udział w ogólnopolskim badaniu, pozwalającym ocenić występowanie nadwagi i otyłości wśród młodzieży, a także przeprowadzając pomiary i porady żywieniowe w szkołach.

Od 2014 roku współpracuje z firmą szkoleniową Edukacyjna Szansa, prowadząc liczne kursy i szkolenia z zakresu dietetyki.

Ponadto Pani Paulina bierze udział w projekcie "Łódź kontra choroby wątroby", prowadząc wykłady prozdrowotne z dietetyki dla ieszkańców Łodzi.

Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do pacjenta, a także leczeniem żywieniowym początkowych stanów chorobowych bez konieczności przyjmowania lekarstw. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu dietetyki, biorąc czynny i bierny udział w różnego rodzaju konferencjach / szkoleniach specjalistycznych.

Oferta

Newsletter

Kontakt

Dietostrefa.pl

 

Dietostrefa

Indywidualne terapie żywieniowe
ul . Piotrkowska 60 IIp
90-105 Łódź

 

Zapisy

Klientów przyjmujemy tylko po uprzednim zapisaniu się.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Szczegółowe informacje zawarte są w polityce prywatności.   Zamknij